Sylius Wydawnictwo Kartograficzne - Mapy, Przewodniki, Plany

TrekBuddy to znana i popularna aplikacja do nawigacji turystycznej GPS w telefonach, znajdująca się od wielu lat w naszej ofercie.

Program ten jest przeznaczony na wiele platform, m.in. Java, Symbian, Android, Blackberry czy Windows Phone i jest używany w wielu krajach.

Z jego działaniem można się zapoznać przy użyciu bezpłatnych wersji dostępnych na witrynie aplikacji, bądź w sklepach internetowych, takich jak Google Play czy Windows Phone Store.

Produkt, który oferujemy w naszym sklepie, to specjalnie przygotowana wersja TrekBuddy, przeznaczona dla systemu Android. Zawiera dodatkowe wyposażenie, w postaci komputera nawigacyjnego dla typowych form turystyki i rekreacji, atlas do samodzielnej rozbudowy w oparciu o dostępne w naszym sklepie produkty mapowe, dokumentację w języku polskim w postaci instrukcji instalacji i użytkownika, licencję produktu oraz pomoc techniczną świadczoną przez producenta. Tego rodzaju wyposażenie czy świadczenia nie występują w wersjach ogólnodostępnych, np. w Google Play.

Do TrekBuddy oferujemy ponad sto gotowych elektronicznych produktów mapowych oraz przewodniki, stanowiące odpowiedniki naszych produktów drukowanych.
Możliwe jest również skorzystanie z przeznaczonych dla TrekBuddy produktów mapowych innych producentów, z dostępnej na rynku oferty kilkuset produktów, pokrywających swoim zasięgiem większość popularnych regionów turystycznych w naszym kraju.
Aplikacja pozwala również na korzystanie z map GPS pochodzących z innych źródeł, np. map przygotowanych samodzielnie.


W naszym sklepie są dostępne dwie wersji aplikacji, przeznaczonych dla typowych ekranów smartfonów czy tabletów z Androidem.
W trakcie składania zamówienia należy wybrać wersję o rodzielczości ekranu odpowiedniej dla posiadanego urządzenia.

____________________________________________________________________________

Aby przetestować swoje urządzenie oraz sprawdzić funkcjonalność mapy prosimy pobrać w pełni funkcjonalną, darmową mapę "Zabierzów" (obszar Dolinek Podkrakowskich) w skali 1:25 000 (4,6 MB).

____________________________________________________________________________

Zapraszamy do oglądnięcia filmów przedstawiających działanie i możliwości programu. Znajdują się one na stronie YouTube.

____________________________________________________________________________


Pomoc techniczna programu TrekBuddy

Nabywcy polskiej wersji programu TrekBuddy są uprawnieni do korzystania z pomocy technicznej, dotyczącej zakupionej wersji aplikacji.

Zgłoszenie problemu należy przesłać pocztą elektroniczną na adres producenta polskiej wersji: gps@interpuls.com.pl, umieszczając w temacie wiadomości numer zrealizowanego zamówienia. W treści, oprócz opisu napotkanego problemu, proszę podać model używanego telefonu i odbiornika GPS, (o ile te informacje nie zostały wpisane poprzednio na formularzu zamówienia).
____________________________________________________________________________

Zapraszamy do odwiedzania polskiego forum dyskusyjnego programu TrekBuddy.