Sylius Wydawnictwo Kartograficzne - Mapy, Przewodniki, Plany

Wraz z uruchomieniem nowej strony uruchomiliśmy nowy sklep internetowy wydawnictwa oferujący nowy sposób realizacji dostaw plików cyfrowych.

Aby ułatwić i przyspieszyć zaopatrywanie Państwa w nasze produkty, podzieliliśmy je na dwie podstawowe kategorie: wydawnictwa papierowe i pliki cyfrowe.


Wydawnictwa papierowe


Głównym naszym produktem są mapy wydane na arkuszach papieru, czyli "papierowe". Mapy papierowe mogą być "jednostronne", w których jedną stronę arkusza zajmuje mapa a drugą przewodnik turystyczny lub "dwustronne", w których obie strony arkusza to mapy.

Część map jest dodatkowo zabezpieczona przed rozerwaniem i zamoczeniem warstwą folii ochronnej. Są to mapy "foliowane".

Do wydawnictw papierowych zaliczamy także przewodniki turystyczne wydane w formie książkowej.


Wszystkie rodzaje "wydawnictw papierowych" wysyłamy Państwu przesyłkami priorytetowymi za pomocą Poczty Polskiej.


Pliki cyfrowe
 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom turystów używających zaawansowanych urządzeń i programów do satelitarnej nawigacji GPS proponujemy nasze mapy turystyczne w postaci plików cyfrowych. Treść i wygląd części mapowej w tych plikach jest identyczna z odpowiadającą im mapą papierową. Podstawą są pliki o rozszerzeniu PNG (Portable Network Graphics), które przygotowane są w rozdzielczości co najmniej 180 DPI. Pliki odpowiadają stronom arkusza drukarskiego, czyli np. mapa dwustronna to dwa pliki.

Formaty plików cyfrowych:
SeeMap - rastrowe mapy turystyczne przygotowane dla programu SeeMap, wyświetlane na ekranach telefonów komórkowych i tabletów. Mapy są pobierane z poziomu aplikacji a w sklepie jest do kupienia kod aktywujący
TrekBuddy - rastrowe mapy turystyczne przygotowane dla programu TrekBuddy, wyświetlane na ekranach telefonów komórkowych i tabletów
Garmin - rastrowe mapy turystyczne przygotowane do wyświetlania w turystycznych odbiornikach Garmin z serii: Oregon, Colorado, Dakota, Montana, Edge, eTrex i nowszych. Te mapy są łączone w jeden plik KMZ.
Pliki graficzne na PC - mapy turystyczne w postaci plików rastrowych wraz z plikami kalibracyjnymi. Pliki te mogą stanowić podstawę do stworzenia własnych map do innych programów nawigacyjnych.

 Oferujemy także do sprzedaży w postaci plików cyfrowych:
Program SeeMap - program wyświetlający mapy rastrowe na ekranie telefonu komórkowego lub tabletu, pokazujący dokładną lokalizację na tej mapie i umożliwiający podstawową nawigację turystyczną
Program TrekBuddy - program wyświetlający mapy rastrowe na ekranie telefonu komórkowego lub tabletu, pokazujący dokładną lokalizację na tej mapie i umożliwiający podstawową nawigację turystyczną
E-przewodniki - specjalnie przygotowane przewodniki do programu TrekBuddy. Na ekranie telefonu wyświetlana jest mapa pokazująca aktualną pozycję oraz zdjęcia i opisy atrakcji turystycznych

Wszystkie mapy, programy oraz e-przewodniki w postaci plików cyfrowych, po otrzymaniu wpłaty, wysyłane są niezwłocznie i automatycznie przez naszą witrynę do klienta drogą elektroniczną pod podany w zamówieniu adres e-mail.  Pliki pobierane z naszej witryny internetowej są spakowane! Przed ich użyciem niezbędne jest rozpakowanie archiwów ZIP i przeniesienie wyodrębnionych plików w odpowiednie miejsce.


Do "plików cyfrowych" nie są dodawane odpowiadające im wersje "wydawnictw papierowych". Jeżeli będą Państwo chcieli mieć papierową wersję danej mapy cyfrowej należy ją zamówić osobno w naszym sklepie internetowym.

Do "plików cyfrowych" nie są także dodawane ani wersje cyfrowe ani wersje papierowe przewodników.