Sylius Wydawnictwo Kartograficzne - Mapy, Przewodniki, Plany

JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA (Z PRZEWODNIKIEM)

  • Rodzaj: zestaw składający się z: 4 map na 2 arkuszach oraz 96-stronnicowego przewodnika
  • Skala: 1:50'000
  • Rok wydania: 2015
  • Wydanie: 10
  • Format: 2 x B1 (68 x 98 cm)

Ostatnie 37 sztuk z okładkami wskazującymi na użycie - czasem zdarzy się zagięte "ucho". Reszta stan 1 klasa. Dlatego te ostatnie sztuki przeceniamy do 14 zł.

Usiane skalnymi ostańcami wąwozy i płaskowyże, łagodne wzniesienia pogórzy oraz zielone równiny składają się na unikatowy w skali kraju krajobraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Ukształtowanie terenu a także bogactwo zabytków korzystnie wpływają na rozwój turystyki. Niezmiernie istotna jest gęsta sieć szlaków turystycznych, które umożliwiają dogodne dotarcie do wszystkich najciekawszych zakątków i zabytków.
Jura Krakowsko-Częstochowska może poszczycić się ogromną liczbą różnorodnych skał, oplecionych siecią dróg wspinaczkowych a jej podziemny świat tworzą tysiące jaskiń oraz grot. Nie brakuje licznych stadnin i ośrodków jeździeckich, umożliwiających uprawianie turystyki konnej.
Na mapie zaznaczone zastały szlaki piesze, konne i rowerowe, w tym najważniejsze: pieszy i rowerowy Jurajski Szlak „Orlich Gniazd” a także m. in. Szlak twierdzy Kraków, Szlak Walk 7 Dywizji Piechoty, Szlak im. Krasińskiego, Szlak Zamonitu, Szlak Żarecki.

Region Jury Krakowsko-Częstochowskiej został przedstawiony na 4 mapach:
A - wschodnie okolice Częstochowy
B - północna część Śląska
C - okolice między Olkuszem a Szczekocinami
D - zachodnie okolice Krakowa.

Dodatkowo w ilustrowanym - 96-stronnicowym - przewodniku turystycznym dołączonym do wersji papierowej wydawnictwa zaprezentowane zostały największe atrakcje regionu.

UWAGA! Wersje elektroniczne tego wydawnictwa nie zawierają przewodnika, a tylko pliki map!

UWAGA dla użytkowników GPSów GARMIN!
Ze względu na bardzo duży obszar mapy i ograniczenia formatu Custom Maps cały obszar mapy został podzielony na część północną i południową.
Część północna (N) zawiera arkusze A, B i C z wydania papierowego.
Natomiast część południowa (S) zawiera arkusze B, C i D.
Pliki map w formacie KMZ znajdują się we wspólnym pliku spakowanym ZIP, który najpierw trzeba rozpakować na komputerze stacjonarnym PC.
Zalecamy, aby na kartę pamięci urządzenia skopiować TYLKO JEDEN z wypakowanych plików KMZ (w zależności od planowanego obszaru wycieczki)!

Brak w magazynie
Mapa papierowa 14,00 zł / 1 szt.
Kod rejestracyjny - SeeMap 25,00 zł / 1 szt.
Plik GPS - Garmin 25,00 zł / 1 szt.
Plik GPS - TrekBuddy 25,00 zł / 1 szt.
Plik graficzny PC 25,00 zł / 1 szt.