Sylius Wydawnictwo Kartograficzne - Mapy, Przewodniki, Plany

MYŚLENICE I OKOLICE

  • Rodzaj: mapa jednostronna z przewodnikiem turystycznym na odwrocie
  • Skala: 1:40'000
  • Rok wydania: 2014
  • Wydanie: 1
  • Format: B2

Jest to mapa jednostronna w skali 1:40 000. Przedstawia część województwa małopolskiego na południe od Krakowa. Obejmuje cztery regiony fizyczno-geograficzne, które znajdują się wokół popularnej miejscowości Myślenice. Dwa z nich to pasma podgórskie: Pogórze Wielickie oraz Pogórze Wiśnickie. Kolejne dwa to pasma górskie: Beskid Makowski i Beskid Wyspowy. Zasięg mapy wyznaczają: Siepraw na północy, Kalwaria Zebrzydowska na zachodzie, Maków Podhalański i Mszana Dolna na południu, Gdów na wschodzie.
Jest to atrakcyjny i wciąż mało znany teren na piesze wędrówki. Przebiega tędy czerwony Mały Szlak Beskidzki. W Myślenicach i okolicy funkcjonują ośrodki narciarskie. Ciche pogranicze Beskidu Wielickiego i Beskidu Makowskiego, wraz z Jeziorem Dobczyckim to również dogodne miejsce do obserwacji przyrody.
Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.
Na stronie opisowej mapy: informacje ogólne o przedstawionym terenie, informator krajoznawczy, barwne fotografie, propozycje spacerów i wycieczek, plan centrum Myślenic oraz wybrana baza rekreacyjna i noclegowa.

Mapy w wersji elektronicznej przedstawiają tylko mapę główną (bez informatora na odwrocie).

Mapa papierowa 4,00 zł / 1 szt.
Kod rejestracyjny - SeeMap 13,00 zł / 1 szt.
Plik GPS - Garmin 13,00 zł / 1 szt.
Plik GPS - TrekBuddy 13,00 zł / 1 szt.
Plik graficzny PC 13,00 zł / 1 szt.
Plik GPS - TwoNav 13,00 zł / 1 szt.