Sylius Wydawnictwo Kartograficzne - Mapy, Przewodniki, Plany

SZCZYRK I OKOLICE

  • Rodzaj: mapa jednostronna z przewodnikiem na odwrocie
  • Skala: 1:25'000
  • Rok wydania: 2016
  • Wydanie: 3
  • Format: B2

Jest to mapa jednostronna w skali 1:25 000. Przedstawia atrakcje okolic największego miasta Beskidu Śląskiego - Bielska-Białej i największego ośrodka narciarskiego - Szczyrku. Zasięg mapy wyznaczają: Brenna na zachodzie, Przełęcz Malinowska na południu i Bielsko-Biała na północnym wschodzie.
Mapa obejmuje fragment Beskidu Śląskiego. Jest to teren idealny na piesze wędrówki, ale także wycieczki rowerowe. Znajduje się tu jeden z największych w Polsce ośrodków zimowych (Szczyrk), stąd nie brak tu infrastruktury narciarskiej.
Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Na odwrocie znajduje się informator turystyczny opisujący Bielsko-Białą i Szczyrk. Przedstawiono propozycje aktywnego wypoczynku w regionie - zarówno latem, jak i zimą, informacje na temat wyciągów narciarskich, schematyczną mapę tras narciarskich biegowych i skitourowych, a także opis zabytków i wydarzeń kulturalnych. Opis wzbogacają fotografie oraz plany Szczyrku i centrum Bielska-Białej (skala 1:10 000).

Mapa papierowa 5,30 zł / 1 szt.
Plik graficzny PC 8,00 zł / 1 szt.
Plik GPS - TrekBuddy 8,00 zł / 1 szt.
Plik GPS - TwoNav 8,00 zł / 1 szt.