SKLEP - LISTA PRODUKTÓW
Rabaty

Zrób większe zakupy - otrzymasz korzystny RABAT:

  • przy zakupach za kwotę 50 zł - rabat 10 %,
  • przy zakupach za kwotę 100 zł - rabat 12,5%,
  • przy zakupach za kwotę 150 zł - rabat  15 %,
  • przy zakupach za kwotę 200 zł - rabat 20 %,

    * Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.
Polecane strony
Wielkopolska Wschodnia - mapa cyfrowa 0
Wielkopolska Wschodnia - mapa cyfrowa

Oferujemy absolutną nowość w naszej ofercie - mapę wschodniej części Wielkopolski. Mapa jest dostępna tylko w wersji elektronicznej. Póki co w formatach na: Garmin, TrekBuddy, OziExplorer, TwoNav, ale już niebawem także na SeeMap/KaMap. 

Mapa została opracowana jesienią w 2018 r. w związku z realizacją  zlecenia dla Lokalnych Grup Działania. Tam też jest dostępna w wersji papierowej.

Mapa Obejmuje obszar wyznaczony przez miejscowości: od zachodu - Trzemeszno, Pyzdry; od południa -  Rychwał, Turek, Uniejów; od wschodu - Kłodawa, Chodecz, od północy - Piotrków Kujawski. W środku Słupca, Konin, Koło z ponad 90 km odcinkiem doliny Warty. Znajdziemy więc na niej Powidzki Park Krajobrazowy - jeden z najatrakcyjniejszych turystycznie i krajobrazowo fragmentów Wielkopolski, Puszczę Pyzdrską, Nadwarciański Park Krajobrazowy, wyniosłe wzgórza Pagórków Złotogórskich z jednym z najwyższych szczytów Wielkopolski - Złotą Górą (191 m n.p.m.), Wysoczyznę Kłodawską i płd. część Pojezierza Kujawskiego z obszarem źródliskowym Noteci. Oczywiście w centrum mapy pokazano popularne akweny z licznymi ośrodkami wodnymi połączone kanałem Ślesińskim -  jeziora Gopło, Ślesińskie, Pątnowskie i Gosławickie. Znajdziemy tu również wiele obszarów poprzemysłowych, aktualnie pieczołowicie rekultywowanych i przywracanych rolnictwu lub przeznaczanych na cele rekreacyjne.

Jest to więc teren bardzo atrakcyjny pod względem krajoznawczym i przyrodniczym, ale także ze względu na duże nagromadzenie zabytków architektonicznych, historycznych i technicznych, jak również miejsc pamięci.  Oczywiście wszystkie zostały zaznaczone na mapie, a te najbardziej atrakcyjne i polecane do zwiedzania czytelnie wyróżnione. 

Głównym przesłaniem mapy jest prezentacja infrastruktury rowerowej, takich jak: szlaki rowerowe, miejsca odpoczynku, obiekty do zwiedzania. 

Gęsta sieć szlaków i dróg o umiarkowanym ruchu samochodowym stanowią, że rejon objęty mapą idealnie nadaje się do uprawiania turystyki rowerowej.

mapa do podglądu: http://www.compass.home.pl/klient/!Sklep/Zoomify/WielkopolCykl_18_img/index.html

Mapa do nabycia w naszym sklepie:

https://www.compass.krakow.pl/wielkopolska-wschodnia-mapa-cyfrowa-garmin

https://www.compass.krakow.pl/wielkopolska-wschodnia-mapa-cyfrowa-trekbuddy

https://www.compass.krakow.pl/wielkopolska-wschodnia-mapa-cyfrowa-pc-oziexplorer

https://www.compass.krakow.pl/wielkopolska-wschodnia-mapa-cyfrowa-twona

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl