Rabaty

Zrób większe zakupy - otrzymasz korzystny RABAT

Polecane strony
Nowy Targ i okolice na rowerze
Nowy Targ i okolice na rowerze

Kolejna nowość dedykowana rowerzystom - mapa okolic Nowego Targu w skali 1:75 000. Nowy Targ to bez wątpienia idealna baza wypadowa na trasy Velo Dunajec, Szlaku wokół Tatr, Ścieżkę dookoła Jeziora Czorsztyńskiego czy wiele innych lokalnych szlaków. Świetnie odnajdą się tu zarówno początkujący, rekreacyjni rowerzyści, jak i ci o bardziej sportowym zacięciu. Przy wyborze tras i wariantów pomocna będzie niniejsza publikacja. Oprócz wspomnianych tras na mapie zaznaczono 25 propozycji wycieczek-pętli. Dzięki temu podróżowanie po jakże malowniczym Podhalu stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. Map w niewielkim, podręcznym formacie szukać już można w punktach Informacji Turystycznej, wypożyczalniach sprzętu turystycznego, pensjonatach, etc w Nowym Targu i okolicach. Mapa jest również dostępna w naszym sklepie: https://www.compass.krakow.pl/nowy-targ-i-okolice-na-rowerze. Polecamy!

Góry Sowie - w wersji papierowej i laminowanej
Góry Sowie - w wersji papierowej i laminowanej

Góry Sowie uważane są za jedne z najbardziej tajemniczych gór w Polsce, a to za sprawą licznych podziemnych obiektów militarnych. Mroczne korytarze i sztolnie, które pozostawili po sobie Niemcy, działają na wyobraźnię. Z drugiej strony, ten niewysoki masyw górski to świetna propozycja na pieszo-rowerowy wypoczynek. Po szereg inspiracji zachęcających do zwiedzania tych ciekawych terenów, odsyłamy do naszej nowej mapy. Wydanie VII zostało mocno zaktualizowane. Pojawiło się szereg zmian odnośnie szlaków. Nowością jest m.in. szlak pieszy czarny w okolicach Nowej Rudy (Zdrojowisko-stacja kolejowa – Wigancicka Polanka – Leśny Dworek). Po więcej informacji odsyłamy na stronę: 

https://www.compass.krakow.pl/gory-sowie-mapa-turystyczna 

czytaj całość »
Spacerem po Bieszczadach cz. 2. Na bieszczadzkie połoniny
Spacerem po Bieszczadach cz. 2. Na bieszczadzkie połoniny

Kolejne, zaktualizowane wydanie przewodnika, a w nim propozycje 11 wycieczek pieszych po połoninach w Bieszczadzkim Parku Narodowym i 2 wycieczki dolinami górskimi w tym parku. Autor - Stanisław Orłowski - opisuje najkrótsze, a zarazem najłatwiejsze wysiłkowo podejścia na połoniny. Umożliwi to osobom z mniejszą kondycją fizyczną dłuższe przejścia widokowymi grzbietami i łagodniejsze zejścia. Dzięki temu pokonywana trasa nie tylko nas nie zmęczy, ale sprawi, że na każdym kroku czerpać będziemy przyjemność z podziwiania pełnych uroku gór. W przewodniku uwzględniono nowy szlak z Przełęczy Wyżnej na Dział, jest również korekta szlaków na Połoninie Wetlińskiej.

https://www.compass.krakow.pl/spacerem-po-bieszczadach-na-bieszczadzkie-poloniny

Szlaki rowerowe Pojezierza Iławskiego - przewodnik
Szlaki rowerowe Pojezierza Iławskiego - przewodnik
Warmię i Mazury powszechnie kojarzymy z wodą. Wiadomo - Kraina Tysiąca jezior, raj dla żeglarzy, najpiękniejsze szlaki kajakowe... A my zwracamy uwagę, że trudno znaleźć w Polsce równie piękne tereny/warunki do uprawiania turystyki rowerowej. A żeby ułatwić poruszanie się na rowerze i zwiedzanie tej fascynującej krainy, przygotowaliśmy we współpracy z lokalnym środowiskiem rowerzystów przewodniki "Szlaki rowerowe Pojezierza Iławskiego" oraz opracowany jakiś czas temu "Mazury przewodnik rowerowy".
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl