Rabaty

Zrób większe zakupy - otrzymasz korzystny RABAT

Produkt dnia

Wielkopolska Wschodnia - TrekBuddy

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Natychmiastowy
Cena: 8,00 zł 8.00
ilość szt.
Zyskujesz 8 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

 

  • Rodzaj: wersja elektroniczna 
  • Skala: 1:100'000
  • Rok wydania: 2018
  • Wydanie: 1
  • Format: B1 (68 x 98 cm)
  • Plik GPS - TrekBuddy

Mapa w wersji on line 

 Zobacz zasięg mapy 

Jest to mapa opracowana i wydana jesienią 2018 r. w związku z otrzymaniem zlecenia od Lokalnych Grup Działania z tego obszaru. Mapa w wersji papierowej jest dostępna w następujących miejscach:

 • Stowarzyszenie „Unia Nadwarciańska” z siedzibą w Słupcy, ul. Poznańska 18, 62-400 Słupca,
 • Stowarzyszenie „MIĘDZY LUDŹMI I JEZIORAMI” z siedzibą w Kazimierzu Biskupim, ul. Plac Wolności 2, 62-530 Kazimierz Biskupi,
 • Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” z siedzibą w Starym Mieście, ul. Główna 3, 62-671 Stare Miasto,
 • Stowarzyszenie „Solna Dolina” z siedzibą w Kłodawie, ul. Dąbska 17, 62-650 Kłodawa,
 • Stowarzyszeniem „Wielkopolska Wschodnia” z siedzibą w Kramsku, ul. Chopina 12, 62-511 Kramsk.

My oferujemy wersję elektroniczną tej mapy.

Obejmuje obszar wyznaczony przez miejscowości: od zachodu - Trzemeszno, Pyzdry; od południa -  Rychwał, Turek, Uniejów; od wschodu - Kłodawa, Chodecz, od północy - Piotrków Kujawski. W środku Słupca, Konin, Koło z ponad 90 km odcinkiem doliny Warty. Znajdziemy więc na niej Powidzki Park Krajobrazowy - jeden z najatrakcyjniejszych turystycznie i krajobrazowo fragmentów Wielkopolski, Puszczę Pyzdrską, Nadwarciański Park Krajobrazowy, wyniosłe wzgórza Pagórków Złotogórskich z jednym z najwyższych szczytów Wielkopolski - Złotą Górą (191 m n.p.m.), Wysoczyznę Kłodawską i płd. część Pojezierza Kujawskiego z obszarem źródliskowym Noteci. Oczywiście w centrum mapy pokazano popularne akweny z licznymi ośrodkami wodnymi połączone kanałem Ślesińskim -  jeziora Gopło, Ślesińskie, Pątnowskie i Gosławickie. Znajdziemy tu również wiele obszarów poprzemysłowych, aktualnie pieczołowicie rekultywowanych i przywracanych rolnictwu lub przeznaczanych na cele rekreacyjne.

Jest to więc teren bardzo atrakcyjny pod względem krajoznawczym i przyrodniczym, ale także ze względu na duże nagromadzenie zabytków architektonicznych, historycznych i technicznych, jak również miejsc pamięci.  Oczywiście wszystkie zostały zaznaczone na mapie, a te najbardziej atrakcyjne i polecane do zwiedzania czytelnie wyróżnione. 

Głównym przesłaniem mapy jest prezentacja infrastruktury rowerowej, takich jak: szlaki rowerowe, miejsca odpoczynku, obiekty do zwiedzania. 

Gęsta sieć szlaków i dróg o umiarkowanym ruchu samochodowym stanowią, że rejon objęty mapą idealnie nadaje się do uprawiania turystyki rowerowej.

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl